Одинець Олександр Олександрович

Одинець Олександр Олександрович,хоровий диригент, педагог, художній керівник камерного хору “Воскресіння” м. Рівне, художній керівник хору студентів  Рівненського музичного училища Рівненського державного гуманітарного університету, художній керівник хору студентів  кафедри хорового диригування Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету, заступник голови Рівненського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки.

Закінчив Одеську державну музичну академію імені А.В. Нежданової, в класі професора Ліознова Г. С. З 2005 року викладач хорових дисциплін Рівненського музичного училища Рівненського державного гуманітарного університету.

У 2006 році,  хор студентів  музичного училища, під керівництвом Одинця О. О. вперше у Рівному, виконав  реквієм Л. Керубіні. 2007 році хор стає лауреатом II премії   конкурсу ім. Б. Лятошинського місто Київ.

В 2008 році хор  училища приймає участь у фестивалі ’’Від Різдва до Різдва’’ у місті Дніпропетровську.

У 2011 та 2013 роках хор училища займає перші місця у номінації учбові колективи  у конкурсі-фестивалі ’’Від Різдва до Різдва’’ в місті Дніпропетровськ.

У 2012 році Одинець О.О. є членом журі конкурсу-фестивалю ’’Від Різдва              до Різдва’’, у 2013 році — член журі фестивалю-конкурсу «Пентикостія» в місті Київ.

З 2012 року Одинець О. О. очолює хор студентів кафедри ’’Хорового диригування’’ інституту мистецтв РДГУ .

Під керівництвом Одинця О.О. хор кафедри тричі приймає участь у фестивалі ’’AVE MARIA’’ в місті Кременець,  стає лауреатом на конкурсах ’’Від  Різдва до Різдва’’ в місті Дніпропетровськ та ім. Дмитра Бортнянського  в місті Київ.

Добавить комментарий

Ваш email адрес не публикуется. Обязательные для заполнения поля помечены *

очиститьPost comment